Ukko Cosmetics Simli Collagen Maskesi

orjinal Simli Collagen Maskesi
Simli Collagen Maskesi sipariş
Simli Collagen Maskesi fiyat

Ukko Cosmetics Simli Collagen Maskesi nasıl kullanılır?

Simli Collagen Maskesi nasıl kullanılır?

Collagen Maskesi kullanımı Ukko Cosmetics Collagen Maskesi ,Aqua, Polyvinyl Alcohol, Methyl Alcohol, Salvia Officinalis Oil, Xantgan Gum, Hydroxypropyl Methylcellulose , CI77000, CI 77266, CI 74160, CI51319 , Collagen, Glycerin, Carbol Bloack, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Lavandula Stoechas Extrect, Citrus Limon Leaf Extrect, Achillea Millefolium Extrect, Hypericum perforatum Extrect, Rumex Acetosella Extrect, Polyethylene Terephthalate, İsobutylphenoxy Epoxy Resin , Polyethylene /Polyethylene Terephthalate Laminated Powder, Poşyurethane-33, Parfum, Hydroxy - Citronellal, Butylphenyl Methylpropional , Linalool , Hexyl Cinnam - Aldehyd, D-Limınene, Alpha-İsomethyl ionone, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothylisothiazolinone. içeriği sayesinde daha pürssüz ve gergin bir cilt hissedeceksiniz. Kullanmadan önce ürünü karıştırın. Kuru ve temiz cilde göz çevresi kaş ve saç diplerinizi koruyacak şekilde fırça yardımı ile cömert ve düzgün bir şekilde uygulayın. 20-30 Dakika bekleyin. Tamamen kuruduğundan emin olunca kenarlarından soymaya başlayın. Yüzünüzü ılık su ile yıkayarak durulayın. Haftada 2 kez uygulayın.Fırçasını uygulama sonrasında ılık su ve sabun ile yıkayıp kurutun. Hamile ve emzikli bayanların doktorlarına danışarak kullanmaları önerilir.

Collagen Maskesi kullanımını cilde sağladığı birçok yararı vardır. Collagen Maskesi ile cildiniz mikrop, bakteteri gibi etkilerinden arınır. Cildinizi temizleyen özelliği sayesinde cildinizin daha rahat nefes almasına yardımcı olur. Collagen Maskesi tamamen doğal minarel ve bitkilerden üretilmiştir. Doğal içeriği sayesinde doğal çözüm sağlayan bu ürün hemen hemen %92 oranında cildinizi temizler ve eski haline dönmesini sağlar. Collagen Maskesi sağlayan Collagen Maskesi sipariş vererek cildinize nefes aldırabilirsiniz.

Simli Collagen Maskesi sipariş
Collagen Maskesi yorumlar
Yorum Yaz
Yorumlar
neslihan karaca İlk kullanışımda beklediğim aksiyonu aldım teşekkürler
Filiz Kara Kesinlikle.. Kullandıklarım arasında en iyisi mutlaka denemenizi öneririm.
Zeliha özer biraz araştırdımda baya iyi bir ürünmüş sipariş verdim. İlk kullanıda sonuçları buraya yazıcam
Nesli GÖkova Karasızdım lütfen paylaşın.. Kullanım öncesi ve sonrasını çok merak ediyorum
ZELİHA ÖZER Nesli hanım.. Gayet İyi bir ürün ben çok memnun kaldım. Paylaşıyorum sonucu.. Buraya yükleyemediğim için buraya yükledim. Buradan bakabilirsiniz.

Melisa Serter Simli Collagen Maskesini uzun zamandor kullanıyorum ve bu yüzden beni sürekli güzellik merkezine gidiyor zannediyorlar. Havalı ve çok para harcıyormuşum diyorlar halbuki 120 lira Ukko Cosmetics Collagen Gliter Maskesi kullanıyorum :)
nalan cengiz 20 yaşında bir kızım var kendisi sivilceleri için kullanıyor ben ise kırışıklıklarım için
kübra Kullandığım en iyi ürün diye bilirim televizyonlarda yapılan ürün karışımları falan hihaye deneyin derim emin olun birşey kaybetmezsiziniz
Aylin Merhabalar Ürünün Whatsapp hattı var mıdır bulamadım ben.. Okuldaki öğretmen arkdaşlar ile sipariş vericezde..
Deniz Akman Merhaba aylin hanım 05399100387 whatsapp numarsına tıklarak sipariş verebilrisiniz.